Spotkanie w podziemiach…

Spotkanie w podziemiach…

W tym roku Gala podsumowująca 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warce odbyła się w nietypowym miejscu – Sezam da Club. 25 lutego w podziemiach kultowej wareckiej restauracji „Zajazd na Winiarach” spotkali się wolontariusze WOŚP oraz zaproszeni goście. 

Zaskoczenie wystrojem wnętrza byłoogromne. Jaskrawe światła, cienie i mroczny klimat dawał do myślenia. Wszystkich entuzjastycznie witał konferansjer Łukasz Rejer, który zapewniał, że to nie pomyłka i tu właśnie odbywać będzie się Gala WOŚP Warka. Po krótkim podsumowaniu 24. finału rozdane zostały prezenty dla najaktywniejszych wośpowców, a w między czasie wszyscy podpisywali się na dużej tablicy ze zdjęciem tegorocznych wolontariuszy, która zawiśnie w Dworku na Długiej. Ku zaskoczeniu wszystkich spontanicznie dwie uczennice Agnieszka Poruszek i Marianna Dąbrowska wyrecytowały wspaniałe wiersze – co dodało surrealizmu całemu wydarzeniu.  Drugą część spotkania uświetnił występ Kudłatego Soundsystem i DJ Patologic. Artyści nie tylko zaprezentowali elektroniczne brzemienia, ale również włączyli w występ publiczność. Każdy chętny mógł spróbować zasiąść za sprzętem didżejskim oraz zaprezentować się jako MC. Mamy nadzieję, że kolejne wareckie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyniosą jeszcze więcej dobrej zabawy,
a przede wszystkim korzyści dla potrzebujących. Pamiętajmy, że za rok 25. finał, który planujemy zorganizować w jeszcze większym zakresie.

Warecki sztab WOŚP w imieniu własnym oraz wolontariuszy dziękuje wszystkim instytucjom i firmom, które pomogły w organizacji 24. finału w Warce:

-Pizzeria Albero
-OPTIMA Marcin Majewski
-Pracownia Fotograficzna BABSKIM OKIEM
-Zajazd na Winiarach

Dziękujemy w szczególności:

– Kamili Gostkowskiej (Szef Sztabu)
– Wiktorii Szeląg
– Karolinie Kowalskiej
– Janowi Marchockiemu
– Arkowi Parysowi
– Marcinowi Majewskiemu
– Łukaszowi Rejerowi
– Luizie Lutek
– Kamili Witkowskiej
– Magdzie Firlik
– Maćkowi Leszko

Udostępnij:
← Remisowe historie ….i aby żyć siebie samego trzeba dać! →

Dodaj komentarz