Aleksandra Cieplak w Kadrze Narodowej Juniorów

Aleksandra Cieplak w Kadrze Narodowej Juniorów

Z dniem 1 września 2016 r. Aleksandra Cieplak – zawodniczka UKS OLIMPIC Warka została powołana kolejny raz do Kadry Polski Juniorów w pływaniu. Po bardzo udanych letnich Mistrzostwach Polski, decyzja o powołaniu oczekiwana była przez trenerów i Zarząd Klubu.

Aleksandra Cieplak – rocznik 2001, uczennica III klasy Gimnazjum w Warce, trenuje pływanie od 2010 roku. Specjalizuje się w stylu motylkowym na dystansach 50 m, 100 m i 200 m, zarówno na basenie 25 m jak i 50 metrowym.

W chwili obecnej Ola Cieplak jest najbardziej utytułowaną zawodniczką UKS OLIMPIC. W czasie Mistrzostw Polski osiągnięcia Oli to ośmiokrotny start w finałach „A” i trzykrotny w finale „B”.

Jest ona aktualną mistrzynią Warszawy i Mistrzynią Mazowsza na 50 m i 100 m stylem motylkowym i wicemistrzynią Mazowsza na 200 m stylem motylkowym.

Ponadto Aleksandra jest posiadaczką II klasy sportowej w kategorii 17-18 lat, chociaż ma dopiero lat 15. Osiągane przez nią czasy kwalifikują ją już wśród młodzieżowców.

Sukcesy Oli są nagrodą za bardzo ciężką pracę i trud jaki wkłada w treningi.

Trenerzy i Zarząd Klubu mają nadzieję, że przykład Oli podziała mobilizująco na naszych młodszych zawodników. Oczekujemy, że znajdą się ambitni zawodnicy, którzy będą chcieli dorównać swojej starszej koleżance.

Codzienna praca i wysiłek na treningach to jedyna droga do udziału w Mistrzostwach Polski.

Zarząd Klubu, trenerzy, koledzy i przyjaciela składają Oli serdeczne gratulacje. Powołanie do Kadry jest w pełni zasłużone, okupione bardzo ciężką pracą zarówno na treningach jak i w czasie zawodów.

ola-c

Udostępnij:
← Bo życie to jest TEATR... i PRETEKST żeby się spotkać Jest kompleks lekkoatletyczny! →

Dodaj komentarz