Idzie luty, zaprojektuj buty dla Lokatki i Hatetepeesa

Wiadomości 11 marca 2017
Idzie luty, zaprojektuj buty dla Lokatki i Hatetepeesa

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce już od blisko czterech lat jest w programie SKO. Nasi uczniowie mogą zakładać swoje własne konta SKO w PKO BP, wpłacać na nie swoje oszczędności i oglądać, jak rosną dzięki dostępie do własnego konta internetowego. Mają również możliwość brania udziału w konkursach organizowanych przez PKO Bank Polski, Brawo Bank – poradnik ekonomiczny dla najmłodszych i nie tylko. Ostatnio również szkoły podstawowe będące w SKO zaczęły organizować ogólnopolskie konkursy we współpracy z oddziałami PKO BP w swojej okolicy. Właśnie do takiego konkursu przystąpili uczniowie z naszej szkoły.

26 lutego br. poznaliśmy wyniki tego ogólnopolskiego konkursu, które nas mile zaskoczyły. W każdej kategorii wiekowej mieliśmy swoich uczniów na podium. W kategorii I, oddziały przedszkolne: I miejsce – Anita Birke; w kategorii II, kl. I-III: I miejsce – Zuzanna Urbańska, kl. 3; w kategorii III, kl. IV-VI: II miejsce – Wiktoria Dzięcioł z kl. 5, III miejsce – Martyna Kociszewska, kl. 5; w kategorii – nagrody specjalne: Zuzanna Imas z kl. 2, Dominik Birke z kl. 4, Adam Urbański z kl. 5. W sumie z naszej szkoły prace do tego konkursu oddało 30 uczniów, więc cieszymy się że aż 7 z nich zdobyło w nim nagrody.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia bloga SKO naszej szkoły, którego znajdziecie pod adresem: https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-ostroleka/. Przeczytacie tam m.in. wpis o wynikach konkursu „Idzie luty, zaprojektuj buty dla Lokatki i Hatetepeesa”.

Opracowanie: PSP Ostrołęka

Udostępnij:
← Moja ojcowizna, moja historia Rozpoczynają się Misje Święte w parafii Michalczew →

Dodaj komentarz