Twój Owoc… wakacyjny

Twój Owoc… wakacyjny

Kolejna wizyta na Jabłkowym Szlaku za nami. 12 lipca w swoich progach gościła nas Organizacja Producentów Owoców „Twój Owoc” w Wichradzu. Oj działo się… Zaraz po przyjeździe wszyscy uczestnicy wycieczki udali się do hali, w której znajduje się nowoczesna sortownia owoców. Każdy mógł zobaczyć jak wygląda praca w tak dużym obiekcie. Nasi podopieczni z zaciekawieniem poznawali drogę jaką przebywa jabłko, zanim trafi do klienta. Dużą atrakcją było także badanie jakości owoców specjalnym urządzeniem oraz układanie jabłek w kartonach do wysyłki.

Po pierwszej części wycieczki wszyscy udali się do sali konferencyjnej, gdzie czekał smakowity poczęstunek. Po uzupełnieniu zapasów energii przyszła kolej na zabawę, którą rozpoczęło biesiadne karaoke. Następnie z wielką mocą śpiewane były hity lata 2017.

Kiedy nadszedł kres wokalnych popisów naszych podopiecznych, przeszliśmy do ostatniej części harców w „Twoim Owocu”. Trawnik przed budynkiem zamienił się w boisko, stadion lekkoatletyczny oraz plener malarski – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W międzyczasie odbywały się również przejażdżki do pobliskiego sadu. Uwieńczeniem wycieczki była prezentacja prac, które przedstawiały reprodukcję logo Organizacji Producentów Owoców „Twój Owoc” w Wichradzu.

 

Udostępnij:
← Wspomogli tych, którzy stracili w przymrozkach Artystyczne fantazje w Kuźni Talentów →

Dodaj komentarz