Weź swój rower! Weź się przejedź!

Weź swój rower! Weź się przejedź!

Wiemy, że wielu z Was odkurzyło już swoje ukochane rowery, tym goręcej zapraszamy do udziału w I Wareckim Rajdzie Rowerowym na oficjalne rozpoczęcie sezonu, który odbędzie się już 1 maja 2019r.

Biorąc pod uwadze wciąż rosnącą liczbę miłośników kolarstwa w gminie Warka, którzy za najczęstszy sposób spędzania wolnego czasu przyjęli przemierzanie na rowerze pięknych terenów wokół naszego miasta, Parafia pw. Św. Mikołaja w Warce wraz ze sklepem Rowerologia oraz osobami związanymi ze środowiskiem kolarskim w Warce, pragnie zorganizować wspólne rozpoczęcie sezonu rowerowego.

Cel wydarzenia jest prosty: chcemy spotkać ze sobą ludzi mających tę samą pasję i pokazać, że Pan Bóg może być obecny w każdej dziedzinie naszego życia. Chcemy wspólnie przejechać do Sanktuarium w Lewiczynie i tam modlić się o błogosławieństwo i bezpieczeństwo na drodze w tym sezonie dla nas wszystkich i o dobre wyniki dla Warka Team we wszystkich tegorocznych wyścigach. Na miejscu po Mszy świętej będzie wspólny posiłek i integracja, po której wrócimy do Warki.

Bliższe informacje w Parafii Św. Mikołaja w Warce u ks. Przemysława Bogusza oraz w sklepie Rowerologia, (Warka, ul. Wójtowska 11)

Więcej szczegółów będzie pojawiać się na facebook’owym wydarzeniu.

Koszt udziału w Rajdzie wynosi 10 zł.

Wypełnioną Deklarację uczestnictwa, należy dostarczyć do  DO 28 KWIETNIA 2019r. do ks. Przemysława Bogusza, szukajcie Go w zakrystii po Mszach Świętych w parafii św. Mikołaja w Warce.

Prawdopodobnie to najlepsze rozpoczęcie majówki jakie możesz sobie wyobrazić! Rejestracja uczestników rajdu rozpocznie się o godzinie 8:00, Planowany start rajdu godzina 9:00 – serdecznie zapraszamy!

 

DO POBRANIA:

REGULAMIN I WARECKIEGO RAJDU ROWEROWEGO

DEKLARACJA UCZESTNICTWA w rajdzie

 

 

 

Udostępnij:
← Ściągnij aplikację i wygrywaj nagrody! CKZiU Nowa Wieś najlepsze w Turnieju Wiedzy Ogrodniczej →

Dodaj komentarz