Buduj „byle co”, płyń i wygrywaj nagrody!

Buduj „byle co”, płyń i wygrywaj nagrody!

Do piątej edycji „Spływu na Byle Czym rzeką Pilicą” jeszcze dwa miesiące, ale warto już dziś wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną rozpocząć przygotowania do udziału w tym niezwykle wesołym konkursie.

Poprzednie edycje pokazały, że pomysłowość mieszkańców Warki i najbliższych okolic nie ma granic. Był pływający wóz strażacki, parowóz, wielki tort z wisienką, różowy autobus, okręt ORP Pułaski, rzymski rydwan ciągnięty przez prawie prawdziwe rumaki, tropikalna wyspa z szalonymi tańcami, formuła 1, ciągnik rolniczy, sołtys płynęła naGO, ubrana panna młoda płynęła karetą, dwaj Mikołaje w saniach, kicie z bagien na rowerze wodnym, był pływający „Dworek na Długiej”, którym popłynęli organizatorzy zabawy.

Szalonych pomysłów na pewno nie zabraknie i tym razem. Warto zastanowić się i już dziś zacząć kompletować niezbędne materiały, które potem przydadzą się do wybudowania pływającego „byle czego”. Najfajniejsze, najbardziej pomysłowe i przemyślane wehikuły mają szansę zdobyć nagrody finansowe!

Zapamiętajcie tę datę, 27 lipca, Kemping nad Pilicą. Nie można tego przegapić. Konkurs będzie częścią muzycznego święta jakim będzie VIII Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”. Szczegóły już wkrótce…

Dworek na Długiej

 

Udostępnij:
← Koncert w „Skrzynce Kontaktowej” na wareckim rynku! Magiczny Jarmark Śniadaniowy z dziecięcym uśmiechem →

Dodaj komentarz