SpłyWarka BEFORE czyli muzyczny piątek w „Skrzynce”

SpłyWarka BEFORE czyli muzyczny piątek w „Skrzynce”

Mimo iż VIII Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka” wraz z I Konkursem Piosenki odbędą się w sobotę 27 lipca to już w piątek w Warce rozbrzmiewać będzie muzyka z kręgu „krainy łagodności”. Sześciu wykonawców, którzy w sobotę między 12:00 a 14:00 w Centrum Edukacyjno-Muzealnym powalczą o nagrody w konkursie piosenki zaprezentują swoją twórczość w „Skrzynce Kontaktowej” na wareckim rynku.

To będzie wieczór artystyczno-towarzyski gdyż większość z muzyków to znajomi i przyjaciele spotykający się systematycznie na różnych festiwalach, przeglądach czy konkursach. Dzięki temu może to być naprawdę niezwykły wieczór, którego gospodarzami będą współorganizatorzy wareckiego Festiwalu czyli zespoły „Ostatnia Paczka” i ” Bez Cienia Ciszy”.

Koncerty zaczną się już o godz. 19:00. Wystąpią:

  • Zespół JAK
  • Michał Radzikowski
  • Krzysztof St. Karasiński
  • Wojtek Socha z zespołem
  • Bez Zgrzytu
  • MuzyKuny (SDW)

Zapraszamy w piątek 26 lipca na warecki rynek, następnie w sobotę do CEM przy Muzeum im. K. Pułaskiego na przesłuchania konkursowe w których zaprezentuje się 13 wykonawców, potem na Kemping nad Pilicą gdzie o 17:00 rozpocznie się Koncert Laureatów i wręczenie nagród i koncerty: Ostatniej Paczki, Bez Cienia Ciszy, Czerwonego Tulipana i Grupy na Swoim. Niezwykle klimatyczny weekend zakończą niedzielne koncerty w „Skrzynce Kontaktowej”… Dawida Zaworskiego, Mateusza Rulskiego Bożka oraz zespołu Bez Cienia Ciszy.

Udostępnij:
← Skrzynka kontaktowa Ostatni dzwonek w CKZiU w Nowej Wsi →

Dodaj komentarz