Przedszkole i oddziały przedszkolne na terenie gminy Warka będą zamknięte dopóki sytuacja epidemiczna nie ulegnie zmianie.

Przedszkole i oddziały przedszkolne na terenie gminy Warka będą zamknięte dopóki sytuacja epidemiczna nie ulegnie zmianie.

Komunikat Burmistrza Warki:

Szanowni Państwo,
Decyzją Rządu RP od dnia 6 maja br. istnieje możliwość otwarcia przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także żłobków lub klubów dziecięcych.

Dyrektorzy placówek oświatowych w dniu 30 kwietnia br.  zebrali informacje od Rodziców dzieci realizujących wychowanie przedszkolne na terenie naszej gminy, z których wynika, iż nie wyrażają Oni chęci wysyłania swoich dzieci do przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
W związku z powyższym przedszkole i oddziały przedszkolne na terenie gminy Warka będą zamknięte dopóki sytuacja epidemiczna nie ulegnie zmianie.

Jednocześnie informuję, iż priorytetem wszystkich naszych działań są względy bezpieczeństwa. Wobec tego Dyrektorzy przygotowują swoje placówki oświatowe pod względem organizacyjnym, logistycznym i lokalowym do ewentualnego otwarcia, uwzględniając w tej sprawie wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego. 

Burmistrz Warki
/-/ mgr Dariusz Gizka

Udostępnij:
← Stowarzyszenie W.A.R.K.A. wspiera działania przeciw pandemii Uczennice CKZiU w Nowej Wsi finalistkami konkursu Państwowej Inspekcji Pracy →

Dodaj komentarz