KS Warka z wolnym losem

KS Warka z wolnym losem

Piłkarze KS-u Warka są już w trzeciej rundzie Mirax Pucharu Polski. Podopieczni Łukasza Wiśnika awansowali do niej bez gry, bowiem otrzymali wolny los. Podobnie jak KS Błotnica Stara, Proch Pionki oraz Postęp Łaziska. Co IV- ligowiec z Warki pokaże w trzeciej rundzie pucharowych zmagań?

Już pierwsza runda dostarczyła sporych emocji i zaskakujących wyników. Z dalszej rywalizacji odpadł choćby Drogowiec Jedlińsk, przegrywając 0:2 z niżej notowanym Plonem Garbatka. Trzeba podkreślić, że w drugiej rundzie faworytami do wygranych będą zapewne zespoły IV – ligowe, ale jak wiadomo pucharowe konfrontacje rządzą się swoimi prawami. KS- owi Warka podczas losowania dopisało szczęście i otrzymał wolny los. Czeka zatem na przeciwnika, z którym zmierzy się w III rundzie.

Wydaje się, że w drugiej rundzie Mirax Pucharu Polski nie zabraknie ciekawych pojedynków. Mowa choćby o meczach Legionu Głowaczów z Radomiakiem II Radom, czy LKS-u Promna z Pilicą Białobrzegi. Tutaj z pewnością poszczególne drużyny tanio skóry nie sprzedadzą.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

 

 

 

 

 

Udostępnij:
← Teatralna Niedziela na wareckim Rynku Bańkowy zawrót głowy podczas 2. Jarmarku Śniadaniowego →

Dodaj komentarz