Strona głównaBlogiRemis w derbach powiatu

Remis w derbach powiatu

Piłkarze KS-u Warka w niedzielę, 9 sierpnia rozegrali drugi ligowy pojedynek w obecnym sezonie. Podopieczni Łukasza Wiśnika zmierzyli się na swoim terenie z Mazowszem Grójec. Derbowy bój zakończył się remisem 1:1.

Jeszcze w pierwszej połowie to rywal z Grójca objął prowadzenie. Gola na 1:0 zdobył napastnik, Hubert Gołąbek. KS Warka zdołał wyrównać, ale dopiero w 90 minucie. Na listę strzelców wpisał się Tomasz Głogowski.

KS Warka po dwóch meczach w obecnym sezonie ma na swoim koncie dwa punkty. Przypomnijmy, że na inaugurację ekipa Wiśnika zremisowała 0:0 z Hutnikiem Huta Czechy. Przed KS-em Warka kolejny bój. Zmierzy się na wyjeździe z bardzo mocnym Oskarem Przysucha.

KS Warka – Mazowsze Grójec 1:1 (0:1)

Bramki: Głogowski – Gołąbek

KS Warka: Sładkowski, Kacperkiewicz, Bylak, Kij, Wierzbicki, Pacholski, Witkowski, Zieliński, Witan, Głogowski, Pędzikowski, Sobczak.