Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPierwsze spotkanie Wolontariuszy WOŚP

  Pierwsze spotkanie Wolontariuszy WOŚP

  21 listopada o 17.00 w Dworku na Długiej odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne z przyszłymi wolontariuszami WOŚP. Byliśmy zaskoczeni ilością zgłoszeń, 134 osoby, frekwencja wyniosła 74%. Dzięki tylu zgłoszeniom przekonaliśmy się , że 21 Finał WOŚP w Warce nie będzie zwykły, będziemy się starali aby razem z wolontariuszami zorganizować naprawdę duży i dobrze funkcjonujący sztab oraz sam finał. Dziękujemy wszystkim, którzy zostali i chcą się zaangażować bardziej w organizacje finału.

  Najważniejsze informacje:

  FINAŁ 13 stycznia 2013 roku

   Na Ankiety Wolontariuszy i zdjęcia czekamy do 30 listopada 2012 r.
  Ankiety Wolontariusza PDF

  Zdjęcia: paszportowe lub legitymacyjne w wersji elektronicznej proszę przesyłać na adres:
  l.rejer@dworek.warka.pl lub dworek@dworek.warka.pl
  w temacie maila: <imię nazwisko> WOLONTARIUSZ WOSP.
  Wymagania: JPG lub GIF, miedzy 800 a 1000 pikseli na stronę, 200-300 dpi. ZDJĘCIA DOBREJ JAKOŚCI. Można przynieść na pendrive osobiście do Dworku na Długiej.

  Po 30 listopada 2012 r. wszyscy zgłoszenia zostaną wprowadzone do Bazy Wolontariuszy WOŚP. Po skończonej rejestracji, wydrukujemy „Zobowiązania Wolontariusza WOŚP” te zobowiązania muszą zostać podpisane przez was (jeśli jesteście pełnoletni) lub waszego rodzica bądź opiekuna. Na zwrot zobowiązań czekamy do 14 grudnia 2012 r.

  Dopiero po podpisaniu „Zobowiązania Wolontariusza WOŚP” przydzielony zostanie wam numer, identyfikator i puszka. 

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE