Jest trzeci numer Kuriera Wareckiego

Jest trzeci numer Kuriera Wareckiego

W napięciu czekamy na wiosnę, że już za chwilę, za moment… Jeszcze troszkę i będzie!!! Pojawi się nagle, znienacka i zaraz będziemy mieć ochotę na wszystko.

Zaraz zaczniemy wiosenne porządki, schowamy wysłużone swetry a osierocone rękawiczki pozostaną bez pary jeszcze długo, długo. I zaraz zaczniemy biegać, co rano i najlepiej o świcie. Biegać, chodzić na basen, zdrowo się odżywiać i pić tylko świeżo wyciskane soki, przygotowane bezpośrednio po porannym joggingu.

Przewietrzymy garderobę, wymodelujemy sylwetkę, przekopiemy ogródek i zaczniemy medytować. A wszystko na wiosnę. Stop! Powoli! Drogie Panie i Drodzy Panowie – bez zadyszki i napięcia, bez przymusu. Tyko z przyjemnością i dla przyjemności. Dla siebie i dla innych. Wiosna daje nam w tym roku tyle szans!

Nowy numer „Kuriera wareckiego’’ podpowie  czytelnikom jak nie przegapić i wykorzystać wszystkie  możliwości, jak wziąć sprawy we własne ręce aby podjąć próbę kształtowania rzeczywistość według własnego pomysłu. Jeżeli jesteś aktywnym seniorem – Rządowy Program na Rzecz Aktywności Osób Starszych  nie pozwoli Ci się nudzić i da szansę na zrealizowanie dojrzałych przedsięwzięć. ARiMR zapowiedziała  kolejny nabór wniosków  o przyznanie pomocy w ramach długooczekiwanego przez rolników działania ‘Modernizacja gospodarstw rolnych’’- PROW 2014-2020.

Już od 1 marca będą przyjmowane wnioski do Lokalnego Konkursu Grantowego Działaj Lokalnie. W konkursie tym mogą wziąć udział organizacje i grupy, które chcą zrealizować projekt mający na celu aktywizację lokalnej społeczności.  A możesz zadziałać jeszcze bardziej lokalnie mając na uwadze program Rodzina500plus 😉

Na łamach „Kuriera” opowiemy o niebanalnych uroczystościach w Konarach i Dębnowoli, przedstawimy młodzieżowych mistrzów bankowości, poznamy laureatów konkursu wiedzy pożarniczej, powspominamy walentynkowe uniesienia i  opowiemy o akcji ‘’Ferie w Warce’’ przygotowanej dzięki współpracy czterech samorządowych instytucji. Zaprosimy na Kiermasz Wielkanocny i zachęcimy małych, ale i dużych artystów do aktywnego udziału w konkursie na najpiękniejsza palmę.

A po wiośnie przyjdzie prawdopodobnie lato…

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet… wszystkim Paniom życzymy, aby najpoważniejszą wiosenną rozterką była decyzja, jaki kolor bratków wybrać tym razem.

Zapraszamy do czytania najnowszego, trzeciego już „Kuriera Wareckiego”… wystarczy kliknąć tutaj.

Udostępnij:
← Kino Grójec: Uwierzysz w potwory... "Gęsia skórka" gwarantowana Wielkopostne uwielbienie przy Farnej →

Dodaj komentarz