Więcej

  Muzyczny prezent dla Mam

  Przejmujące wzruszenie – tak w dwóch słowach można opisać koncert, który miał miejsce 23 maja w „Dworku na Długiej”. Opisy pięknie wykonanych utworów czy doskonałych interpretacji mają drugorzędne znaczenie gdy przyrównamy je do uczuć, które w tym wydarzeniu artystycznym odegrały pierwszorzędną rolę. Muzyczny prezent dla mam, który przygotowały: Julia Buczek, Kinga Lisowska, Amelia Szymańska, Anna Nadolna, Amelia Leszczyńska, Ewa Alberska, Amelia Kołodziejska, Wiktoria Szczepanik, Iwona Siedlecka oraz Wiktoria Dzięcioł okazał się strzałem w dziesiątkę, dowodem tego niech będą łzy mam ukrywane w dłoniach czy chusteczkach i bezcenne uśmiechy dzieci na widok poruszenia ich rodzicielek. Również reszta publiczności była wyraźnie poruszona tym co przygotowały wareckie solistki pod wodzą Katarzyny Ambroży. Potwierdza to fakt, że każdy z nas bez względu na to jaką ma mamę i czy jeszcze ją ma okrywa ją falą ciepłych uczuć wynikających z wdzięczności za życie. Wierzymy, że czas spędzony w „Dworku na Długiej” przyczyni się do lepszego świętowania Dnia Matki.

  Składamy jednocześnie najszczersze życzenia wszystkim Mamom w naszej gminie i na całym świecie, oby Wasza miłość i miłość Waszych dzieci była tak piękna jak ta o której śpiewały nasze dziewczyny!

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE