Więcej

  Finał WOŚP w Warce

  13 stycznia 2013 roku odbędzie się 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oczywiście na mapie tej ogólnopolskiej imprezy nie zabraknie Warki. Wolontariusze z puszkami będą już od rana zbierali pieniądze w Warce i okolicy. Można będzie ich spotkać w Ostrołęce, Konarach, Wrociszewie, Grabowie i Nowej Wsi. W tym roku zgłosiła się do wareckiego sztabu rekordowa ilość osób chcących zostać wolontariuszami bo aż 140. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

  Sztab Wareckiego WOŚP-u będzie się mieścił w Dworku na Długiej, a koncerty i występy odbędą się od godz. 17:00 w wareckiej remizie OSP przy rynku. W tym roku Orkiestra zbiera na ratowanie życia dzieci i godną opiekę seniorów. Zbieramy od rana do godziny 20.00. A kto wystąpi?

  SCENA OSP WARKA:

  17:00 – Malwina Kusior z zespołem (śpiewająca aktorka Teatru Muzycznego ROMA, w 2012 wydała płytę „Przeznaczenie”)

  17:50 – Paweł BIBA Binkiewicz (finalista programu X-FACTOR)

  18:10 – Warecka Orkiestra MODERATO

  19:10 – Lena Romul (finalistka programu MAM TALENT, laureatka Międzynarodowego Konkursu JAZZ FESTIWAL)

  20:00 – Finał – Światełko do nieba

  SZTAB DWOREK NA DŁUGIEJ

  Identyfikatory można odbierać już od piątku 11 stycznia, zapraszamy też serdecznie wolontariuszy do sztabu podczas finału, przygotowaliśmy dla was posiłki regenerujące i kilka drobnych atrakcji. I prośba do wszystkich wolontariuszy, puszki muszą być w sztabie tego samego dnia, przed 20.00  wtedy oficjalnie kończymy kwestowanie.

  Ważna częścią finału będzie licytacja. Zgłosiło się do nas kilka osób, które z chęcią przekażą różne przedmioty a dochód z ich sprzedaży zasili puszki nie jednego wolontariusza. Licytację rozpoczniemy w środę 9 stycznia 2013 r. Rozstrzygnięcie dobędzie się 13 stycznia o godzinie 20.00 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Warce.

  Partnerzy:

  Ochotnicza Straż Pożarna w Warce
  Uniwersytet Trzeciego Wieku z Warki

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE