12.8 C
Warka
piątek, 2 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejMODERATO dziękuje za 1% podatku!

  MODERATO dziękuje za 1% podatku!

  Miejska Orkiestra Moderato składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na rzecz edukacji muzycznej dzieci i młodzieży! W tym roku otrzymaliśmy 40 wpłat na łączną kwotę 2.397,06 zł. Środki te przeznaczone zostaną na wsparcie dalszego rozwoju orkiestry.

  O tym jak wiele pracy wykonują muzycy grający w Moderato, jak duży trud w prowadzenie orkiestry wkłada dyrygent Artur Gębski i instruktorzy można było przekonać się podczas Koncertu Niepodległościowego 10 listopada. Kunszt i profesjonalizm docenili widzowie ogromnymi brawami oraz soliści warszawskich scen muzycznych występujący z orkiestrą słowami uznania.

  Samorząd Warki poprzez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej” w strukturach której działa Moderato stale wspiera orkiestrę, corocznie przeznaczając znaczne środki na jej rozwój. W tym roku m.in. zakupione zostały instrumenty na kwotę 37.500 zł. Jednak każda kwota jest ważna dlatego jeszcze raz DZIĘKUJEMY za przekazany 1% podatku i liczymy na Państwa w roku kolejnym!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE