Więcej
  Strona głównaInstytucjeInauguracyjny wykład laureatki z Nowej Wsi

  Inauguracyjny wykład laureatki z Nowej Wsi

  8 grudnia 2017 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się konferencja inaugurująca XXI edycję Konkursu „Jak zreformować gospodarstwo mojego ojca?”.

  Uroczystość rozpoczęła się od powitania uczestników przez prof. dr. hab. Kazimierza Tomalę z SGGW w Warszawie i Mateusza Lewandowskiego z Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana . Podczas konferencji przedstawiono prezentacje nawiązujące do idei Konkursu. Wśród występujących znalazła się Paulina Kępka – ubiegłoroczna zwyciężczyni Konkursu z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Paulina udzieliła dobrych rad uczniom chcącym wziąć udział w XXI edycji Konkursu – przedstawiła przebieg i efekty swojej pracy, w której zwróciła uwagę na niektóre ważne w całym projekcie aspekty.

  W spotkaniu inaugurującym wzięła udział Pani Maria Kocewiak, która otoczyła opieką merytoryczną pracę Pauliny, oraz Pani Dyrektor Danuta Borowiec i Jakub Uljasz – uczeń Technikum im. Tomasza Nocznickiego w zawodzie technik ogrodnik, który ma pomysł na zreformowanie gospodarstwa swojego ojca.

  Mamy nadzieję, że Jakub powtórzy sukces Pauliny. Trzymamy za niego kciuki i życzymy efektywnych przygotowań konkursowej pracy.

  CKZiU Nowa Wieś

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE