Otrzęsiny klas pierwszych w CKZiU w Nowej Wsi

Otrzęsiny klas pierwszych w CKZiU w Nowej Wsi

W piątek, 26 października, uczniowie klas pierwszych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi zostali przyjęci do społeczności szkolnej.

Za organizację „Otrzęsin” odpowiadały klasy drugie Technikum CKZiU w Nowej Wsi wraz z wychowawcami: Marią Kocewiak i Ewą Markiewicz. Starsi uczniowie przygotowali dla uczniów klas pierwszych, kształcących się w zawodach technik ogrodnik, technik ekonomista i technik architektury krajobrazu, specjalne zadania, które sprawdzały ich gotowość do włączenia się do społeczności szkolnej CKZiU. Młodzież z klas pierwszych spisała się na medal i swoje otrzęsiny przeszła śpiewająco. Ich poczynania oceniało jur. Dzięki ich punktacji lepsza okazała się klasa pierwsza technikum ogrodniczego, a na drugim miejscu uplasowała się klasa łączona w zawodach technik ekonomista i technik architektury krajobrazu.

Zarówno młodzież z klas pierwszych, uczestnicząca w okocinach, jak i organizatorzy wydarzenia, bawili się wyśmienicie. Słodkie upominki i dyplomy, potwierdzające uczestnictwo w otrzęsinach, reprezentantom klas pierwszych wręczyła dyrektor CKZiU w Nowej Wsi – Anna Dacka.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i uczestnikom otrzęsin 2018/2019 za fantastyczną zabawę!

Paulina Kopczyńska, CKZiU w Nowej Wsi

Udostępnij:
← Jesienne wykłady Uniwersytetu... w plenerze Zawody Strzeleckie "Młody Legionista" dla Niepodległej! →

Dodaj komentarz