Dzień Kobiet w Nowej Wsi

Dzień Kobiet w Nowej Wsi

Czy świętowanie Dnia Kobiet jest nadal trendy? Oczywiście, że tak. Udowodniły to po raz kolejny Gospodynie z Nowej Wsi działające przy miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.

3 marca w godzinach wieczornych remiza strażacka zamieniła się w prawdziwą salę bankietową. Uroku dodały odświętnie nakryte stoły, karnawałowe dekoracje, lampka wina, domowe wypieki  i przekąski, a muzyka w tle sugerowała taneczny charakter imprezy. Sala wypełniła się po brzegi, z zaproszenia skorzystało ponad 60 pań w różnym wieku.

Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca Koła Gospodyń Monika Stępień, przywitała gości, podziękowała za obecność i złożyła serdeczne życzenia wszystkim przybyłym paniom. Po życzeniach Gospodynie zaserwowały gościom gorące danie – pyszną zupę autorskiego pomysłu. A na deser – cukiernicza rozpusta – na salę wjechały trzy duże torty. A po deserze organizatorki , korzystając z okazji, że jeszcze nie zaczął się post zaprosiły panie na parkiet do tańca. Rolę Dj-a i wodzireja pełniła Monika Papierowska. Wszystkie panie ochoczo ruszyły w tan. Zabawa trwała kilka godzin.

To była jedna z bardziej kolorowych imprez w ostatnim czasie w nowowiejskiej OSP. Miła, taneczna atmosfera, jaka panowała podczas imprezy, pokazała, że istnieje potrzeba organizacji w środowisku takich wydarzeń. Panie oderwały się od codziennych trosk i obowiązków, zadeklarowały  chęć udziału w kolejnych spotkaniach, więc śmiało można stwierdzić, że  Dzień Kobiet  na stałe wpisał się do  kalendarza wydarzeń kulturalnych Nowej Wsi. Zatem do zobaczenia za rok.

Udostępnij:
← Najlepsze życzenia dla Pań od Burmistrza Warki! Wielki Post czas zacząć! →

Dodaj komentarz