Więcej
  Strona głównaInstytucjeRekolekcje w czasach zarazy - dzień 1

  Rekolekcje w czasach zarazy – dzień 1

  W związku z zaistniałą sytuacją w kraju i na świecie wywołaną pandemią COVID-19 zmuszeni jesteśmy do przeżywania okresu wielkiego postu w sposób inny niż dotychczas. Z pomocą przychodzą księża pracujący w parafii św. Mikołaja Biskupa.

  Przygotowali oni rekolekcje internetowe do udziału w których serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Warki oraz każdego, kto ma ochotę ich wysłuchać i włączyć się w tą wspólną modlitwę.

  Zapraszają oni wszystkich do przygotowania miejsca w harmonogramie dnia do wspólnego, rodzinnego przeżycia tych rekolekcji. Zadbajmy o to, aby była to przestrzeń sprzyjająca słuchaniu Słowa Bożego. Wierzymy, że dla wszystkich będzie to owocny czas.

  REKOLEKCJE dzień 1 można obejrzeć TUTAJ.

  Dodatkowo informujemy, że na FB parafialnym codziennie odbywają się transmisje różańca świętego z kościoła św. Mikołaja oraz transmitowane są Msze Święte w niedzielę oraz w środę – zachęcamy do trwania w duchowej jedności z Kościołem w tym wyjątkowym i dla wielu trudnym czasie.

  Transmisję można obejrzeć TUTAJ zgodnie z poniższym harmonogramem.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE