Rekolekcje w czasach zarazy – dzień 1

Rekolekcje w czasach zarazy – dzień 1

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju i na świecie wywołaną pandemią COVID-19 zmuszeni jesteśmy do przeżywania okresu wielkiego postu w sposób inny niż dotychczas. Z pomocą przychodzą księża pracujący w parafii św. Mikołaja Biskupa.

Przygotowali oni rekolekcje internetowe do udziału w których serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Warki oraz każdego, kto ma ochotę ich wysłuchać i włączyć się w tą wspólną modlitwę.

Zapraszają oni wszystkich do przygotowania miejsca w harmonogramie dnia do wspólnego, rodzinnego przeżycia tych rekolekcji. Zadbajmy o to, aby była to przestrzeń sprzyjająca słuchaniu Słowa Bożego. Wierzymy, że dla wszystkich będzie to owocny czas.

REKOLEKCJE dzień 1 można obejrzeć TUTAJ.

Dodatkowo informujemy, że na FB parafialnym codziennie odbywają się transmisje różańca świętego z kościoła św. Mikołaja oraz transmitowane są Msze Święte w niedzielę oraz w środę – zachęcamy do trwania w duchowej jedności z Kościołem w tym wyjątkowym i dla wielu trudnym czasie.

Transmisję można obejrzeć TUTAJ zgodnie z poniższym harmonogramem.

 

Udostępnij:
← Wareccy biegacze w XIII Biegu Kazików w Radomiu Komunikat dotyczący zajęć edukacyjno-artystycznych realizowanych w „Dworku na Długiej” oraz Miejskiej Orkiestrze Moderato →

Dodaj komentarz