-4.8 C
Warka
piątek, 1 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejStwórz własnego robota - Akademia Robotyki

  Stwórz własnego robota – Akademia Robotyki

  Czy dzieci mogą zbudować robota, który stanie się im posłuszny?

  Zapraszamy do zapisów na zajęcia robotyki z elementami programowania, organizowane w „Dworku na Długiej”. Na naszej Akademii Robotyki wspólnie z nami, dzieci będą mogły budować i konstruować, a także programować. Nasze warsztaty łączą w sobie dużą dawkę wiedzy oraz praktyczne jej zastosowanie, tworząc kreatywne narzędzie do poznawania świata, który nas otacza. Dzieci uczestniczące w warsztatach, będą pracować na renomowanych zestawach LEGO® Education oraz na innych zestawach rozszerzonych. Jako jedna z niewielu, nasza Akademia Robotyki posiada kultowe zestawy WeDo 1.0 (jeden zestaw podstawowy plus rozszerzony to ponad 800 klocków konstrukcyjnych!).

  Instruktor: EduEvent

  Termin: ŚRODY, godz. 16:00

  Czas trwania zajęć: 90 min

  Cykl: 2 razy w miesiącu

  Wiek uczestników: 6 – 10 lat

  Koszt: 95 zł/m-c

  Zapraszamy na warsztaty do Akademii Robotyki z elementami programowania!

  Na zajęcia można się zapisać poprzez platformę internetową dostępną na www.dworek.warka.pl/zajecia

  Wejdź na stronę i zobacz jak się zapisać na warsztaty. Zapisy na zajęcia trwają od 4 do 18 września. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów, bo czasu coraz mniej…

  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami obowiązującymi w naszej Instytucji Kultury. ZOBACZ REGULAMINY TU (regulaminy znajdują się na dole strony w linku)

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE