Strona głównaBlogiPremiera drugiego tomiku poezji "Dobry Wieczór"

Premiera drugiego tomiku poezji „Dobry Wieczór”

Poprzedni rok artystyczny w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” w Warce zakończył się nagle. Przed nami było jeszcze kilka miesięcy spotkań z wydarzeniami kulturalnymi. Niestety sytuacja w kraju zmusiła nas do zawieszenia wszelkich działań…

Obecnie – przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności i limitów osób, organizacja działań kulturalnych jest możliwa dlatego w piątek 23 października o godz. 18:00 w Dworku na Długiej odbędzie się 20. edycja „Dobrego Wieczoru”, czyli spotkania z poezją tworzoną przez lokalnych poetów. Aby uczcić jubileuszowe spotkanie wydany zostanie kolejny tomik poezji, w którym zawarte będą utwory przedstawione podczas ostatnich 10 spotkań przez ich uczestników: Dawida Batte, Natalii Bonder, Julii Oliwii Cicheckiej, Andrei Patrycji Czasak, Luizy Długokęckiej, Anny Gwary, Janusza Gwary, Agaty Kowalczyk, Ewy Kowalskiej – Lach, Kingi Krawczyk, Anny Łuszczyk, Piotra Mrozowskiego, Agnieszki Piekarz, Bożeny Pisarek, Doroty Pisarek, Stefana Posocha, Sylwii Setniewskiej oraz Ewy Szewczyk.

O wyjątkowości tego spotkania nie trzeba pisać zbyt wiele, bo słowa królują właśnie podczas nich. Słowa, które raz oddają rzeczywistość, a innym razem opisują najskrytsze uczucia osób, które przelały je na papier… „Dobry Wieczór” to miejsce dla lokalnych poetów. Jesteś jednym z nich i chcesz dołączyć do ich grona? Nic prostszego weź swój wiersz i przyjdź do „Dworku na Długiej”.

Bezpośrednio po zakończeniu spotkania o godz. 19:00 odbędzie się koncert Adama Bienia. Więcej informacji o koncercie przeczytaj TUTAJ.

Ze względu na aktualnie panującą epidemię ilość miejsc na widowni ograniczona.

 

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE