0.3 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaLigowi rywale KS- u Warka nie próżnują

  Ligowi rywale KS- u Warka nie próżnują

  Piłkarze KS-u Warka solidnie przygotowują się do rundy wiosennej. Nie próżnują także ligowi rywale ekipy Pawła Potenta. My sprawdziliśmy jak w meczach sparingowych radzą sobie drużyny z Białobrzegów, Przysuchy oraz Grójca.

  Z bardzo dobrej strony podczas przygotowań do drugiej części sezonu prezentują się piłkarze Pilicy Białobrzegi. Podopieczni Tomasza Grzywny rozegrali już cztery pojedynki kontrolne. Trzy z nich wygrali i tylko raz musieli uznać wyższość przeciwnika. Najpierw Pilica rozgromiła III – ligową Lechię Tomaszów Mazowiecki aż 8:2. Potem niespodziewanie uległa MKS- owi Piaseczno 2:4. W kolejnych konfrontacjach lider grupy radomsko – siedleckiej IV ligi pokonał 5:2 Granat Skarżysko – Kamienna oraz 4:1 Mszczonowiankę Mszczonów. A jak postawę swojej drużyny ocenia prezes Pilicy Białobrzegi, Jacek Kacprzak? – Jestem zadowolony z mojego zespołu. Mamy szeroką kadrę i stajemy się mocniejsi. Uważam, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Trenujemy już dosyć długo, a w kwietniu zaczniemy zmagania o ligowe punkty – mówi Kacprzak.

  Solidnie do rundy wiosennej przygotowują się piłkarze Oskara Przysucha. Podopieczni Łukasza Wiśnika rozegrali już trzy mecze sparingowe. Najpierw zremisowali z wyżej notowaną Bronią Radom 2:2. Później niespodziewanie ulegli Energii Kozienice aż 1:5. W trzecim pojedynku ograli 3:1 Gerlacha Drzewica. 

  Pierwszy mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Mazowsza Grójec. Podopieczni Jerzego Engela jr. zremisowali w miniony weekend 2:2 z LKS-em Promna. Przegrywali z niżej notowanym rywalem już 0:2, ale ostatecznie zdołali odrobić straty.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE