TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaOrganizacjeKS WarkaLigowi rywale KS- u Warka nie próżnują

Ligowi rywale KS- u Warka nie próżnują

Piłkarze KS-u Warka solidnie przygotowują się do rundy wiosennej. Nie próżnują także ligowi rywale ekipy Pawła Potenta. My sprawdziliśmy jak w meczach sparingowych radzą sobie drużyny z Białobrzegów, Przysuchy oraz Grójca.

Z bardzo dobrej strony podczas przygotowań do drugiej części sezonu prezentują się piłkarze Pilicy Białobrzegi. Podopieczni Tomasza Grzywny rozegrali już cztery pojedynki kontrolne. Trzy z nich wygrali i tylko raz musieli uznać wyższość przeciwnika. Najpierw Pilica rozgromiła III – ligową Lechię Tomaszów Mazowiecki aż 8:2. Potem niespodziewanie uległa MKS- owi Piaseczno 2:4. W kolejnych konfrontacjach lider grupy radomsko – siedleckiej IV ligi pokonał 5:2 Granat Skarżysko – Kamienna oraz 4:1 Mszczonowiankę Mszczonów. A jak postawę swojej drużyny ocenia prezes Pilicy Białobrzegi, Jacek Kacprzak? – Jestem zadowolony z mojego zespołu. Mamy szeroką kadrę i stajemy się mocniejsi. Uważam, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Trenujemy już dosyć długo, a w kwietniu zaczniemy zmagania o ligowe punkty – mówi Kacprzak.

Solidnie do rundy wiosennej przygotowują się piłkarze Oskara Przysucha. Podopieczni Łukasza Wiśnika rozegrali już trzy mecze sparingowe. Najpierw zremisowali z wyżej notowaną Bronią Radom 2:2. Później niespodziewanie ulegli Energii Kozienice aż 1:5. W trzecim pojedynku ograli 3:1 Gerlacha Drzewica. 

Pierwszy mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Mazowsza Grójec. Podopieczni Jerzego Engela jr. zremisowali w miniony weekend 2:2 z LKS-em Promna. Przegrywali z niżej notowanym rywalem już 0:2, ale ostatecznie zdołali odrobić straty.

MARCIN KAŹMIERSKI

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE