7.9 C
Warka
piątek, 7 października, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiW.A.R.K.A.  1% - mobilizuje do działania

  W.A.R.K.A.  1% – mobilizuje do działania

  Już od przeszło siedemnastu lat każdy podatnik ma możliwość decydowania co zrobi ze swoim 1 %. Wystarczy wskazać w swojej deklaracji osobę lub instytucję, którą chce się wesprzeć.

  Okazuje się, że 1% ma moc! Warto zrobić z niego użytek, pozostawiając go w regionie i wspomóc działania na rzecz lokalnej społeczności.

  – „W.A.R.K.A. 1 % – mobilizuje do działania” to hasło tegorocznej kampanii, to także zachęta do tego, by zasilić konto organizacji działające na rzecz wspólnego dobra, którą jest Stowarzyszenie W.A.R.K.A. Od początku działalności aktywizujemy i wpieramy mieszkańców gminy Warka począwszy od różnego rodzaju akcji, budowanie lokalnego partnerstwa, granty i szkolenia, po działania na rzecz seniorów – mówi Andrzej Zaręba – Społeczny Prezes Zarządu.

  Dzięki środkom zebranym w ramach akcji możemy przekazać środki na konkretny cel szczegółowy, np.:

  • Działaj Lokalnie – małe granty mobilizujące aktywne grupy do aktywności na rzecz zmiany swojego otoczenia (KRS 0000160318+ cel szczegółowy DZIAŁAJ LOKALNIE)
  • Seniorzy – działania aktywizujące grupy senioralne (KRS 0000160318+ cel szczegółowy SENIORZY)
  • Jabłkowa Warka – rozwijanie partnerstwa, które zaowocowało powołaniem Szlaku Jabłkowego (KRS 0000160318+ cel szczegółowy JABŁKOWA WARKA)
  • Vivat Pulaski – piknik historyczno-kulturalny, który przyjaznej rodzinnej formule przybliża sylwetkę Kazimierza Pulaskiego – bohatera dwóch narodów (KRS 0000160318+ cel szczegółowy VIVAT PULASKI)
  • Jubileusz 700-lecia Warki – wydarzenia uświetniające jubileusz nadania praw miejskim Warce – jednemu z najstarszych miast na Mazowszu (KRS 0000160318 + cel szczegółowy 700-LECIA WARKI)

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A

   

   

  Avatar photo
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE