Więcej

  Śpiewać każdy może…

  Kto z nas jako małe dziecko nie wyobrażał sobie dużej sceny, ogromnej publiczności, zespołu i siebie w roli piosenkarza? Czemu dziecięce marzenia miałyby się nie spełnić? Przecież śpiewać każdy może!

  Lekcje śpiewu w „Dworku na Długiej” to nie tylko ćwiczenie głosu ale także dobra zabawa i udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach artystycznych. Możesz śpiewać sam lub znaleźć grupę z którą będziesz uczęszczał na zajęcia i stworzycie wspólny zespół czy chórek. Jeśli chcesz poznać tajniki pracy nad przeponą, dowiedzieć się na czym polega emisja głosu, poznać techniki wokalne i wykształcić swój głos to te zajęcia są strzałem w dziesiątkę! Wszystko pod okiem fachowców z doświadczeniem muzycznym i edukacyjnym, którzy przygotują Cię zarówno do występów artystycznych jak i np. konkursów wokalnych.

  Zapisy do 19 września! Serdecznie zapraszamy na zajęcia!

  Wiek uczestników:

  od 7 lat

  Cykl zajęć:

  4 x miesiąc (jedno spotkanie – 30min. lub 60min.)

  Planowany termin zajęć:

  do uzgodnienia

  Termin spotkania organizacyjnego:

  powiadomione zostaną osoby zapisane

  Koszt zajęć:

  50zł / m-c (30min.) lub 100zł / m-c (60min.)

   

  Kontakt:

  Dworek na Długiej

  ul. Długa 3

  tel. +48 667 22 70

  dworek@dworek.warka.pl

  Plakat WOKAL zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE