Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKonkurs Plastyczny „Życie Piotra Wysockiego w Warce”

  Konkurs Plastyczny „Życie Piotra Wysockiego w Warce”

  Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”  zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Życie Piotra Wysockiego w Warce”. Jest to konkurs organizowany z okazji 165. rocznicy powrotu Piotra Wysockiego z zesłania do Warki.

   

  Prace konkursowe mogą zgłaszać uczniowie w następujących kategoriach wiekowych:

  – Szkoła podstawowa – klasy 1-3,

  – Szkoła podstawowa – klasy 4-6,

  – Szkoła podstawowa – klasa 7-8,

  – Szkoła średnia.

   

  Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie życia Piotra Wysockiego w Warce. Inspiracją może być komiks „Piotr Wysocki Bohater w Cieniu Historii” (komiks dostępny na stronie: wysocki.warka.pl ). Jeden z rozdziałów komiksu został poświęcony życiu Piotra Wysockiego w Warce. Kadry z komiksu mogą stanowić inspirację do pracy. Prace odwzorowujące komiks nie będą podlegały ocenie.

   

  Praca ma mieć formę płaską o wymiarze A4, powinna być wykonana w technice: kredka, ołówek, pastele, farba plakatowa, farba akwarelowa, wydzieranka.

   

  Aby wziąć udział w konkursie należy spełniać poniższe warunki:

  • uczęszczać do placówki oświatowej na terenie gminy Warka lub być mieszkańcem gminy Warka,
  • opatrzyć pracę metryczką, tzn. na odwrocie pracy podać: imię i nazwisko autora, numer telefonu do rodzica/opiekuna, nazwę placówki do której uczęszcza oraz klasę,
  • być wyłącznym autorem zgłoszonej pracy,
  • złożyć pracę i zgody na udział w konkursie w wyznaczonym terminie w Dworku na Długiej
   METRYCZKA I KLAUZULE Piotr Wysocki 2022
  • zapoznać się z regulaminem konkursu
   Regulamin_konkurs plastyczny Piotr Wysocki 2022

  Termin dostarczenia prac do organizatora upływa 27 października o godz. 12:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 listopada.

  W konkursie zostanie przeprowadzone głosowanie publiczności, które odbędzie się na stronie Gminy Warka na platformie Facebook w dniach 2 – 4 listopada. Nagroda publiczności będzie przyznawana w każdej kategorii wiekowej.

  Serdecznie zachęcamy do udziału!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE