Więcej
  Strona głównaBlogiLetnia strefa muzyki - ,,GITARA – ZAWSZE NA TAK !''

  Letnia strefa muzyki – ,,GITARA – ZAWSZE NA TAK !”

  W niedzielę 23 lipca o godz. 15.00 na terenie parku w Warce odbędzie się koncert z cyklu

  Letnia strefa muzyki – GITARA – ZAWSZE NA TAK!

  Koncertową niedzielę zapewni Adam Woch,  jeden z najlepiej zapowiadających się gitarzystów młodego pokolenia w Polsce. Jest laureatem ponad dwudziestu konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym (w tym: I miejsce na IX Międzynarodowym Konkursie Gitarowym „FORUM GITARRE” w Wiedniu, czy I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Gitary Klasycznej im. „Jose Tomas’a” w Almerii). Nagrywał dla Polskiego Radia i Telewizji. Koncertuje jako solista i kameralista. Występował w wielu krajach Europy oraz w Wietnamie, Tajlandii, Kanadzie, Chinach i Stanach Zjednoczonych, w miejscach tej rangi, co nowojorska Carnegie Hall, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Zamek Królewski w Warszawie czy Große Ehrbar Saal Konservatorium für Musik und Dramatische Kunst w Wiedniu. Jako solista współpracował również z polskimi orkiestrami.

  Adam Woch był wielokrotnym stypendystą „Narodowego Funduszu na rzecz Dzieci” oraz otrzymał stypendium „Młoda Polska”. Pięciokrotnie był nagradzany Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  W wykonaniu uzdolnionego gitarzysty usłyszą Państwo znane m.in. Fantasie – Leopolda Weissa, Milonga – Jorge Cardoso, Merci Merci – Joe Zawinula .

  Polecamy i zapraszamy do parku na odpoczynek z muzyką w tle!

  23 lipca, godz. 15.00

  Strefa Café Savannah przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.

  Wstęp wolny.

  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce
  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warcehttps://www.muzeumpulaski.pl
  Misją Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest kultywowanie pamięci i ochrona materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA oraz ochrona materialnego i duchowego dziedzictwa kulturowego ziemi grójeckiej i Warki.

  NAJPOPULARNIEJSZE