Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiR"Koncert Noworoczny" Miejskiej Orkiestry MODERATO

  „Koncert Noworoczny” Miejskiej Orkiestry MODERATO

  6 stycznia 2024 roku o godz. 18:00 w sali imprez Centrum Sportu i Rekreacji odbędzie się świąteczno-noworoczny koncert Miejskiej Orkiestry Moderato. Wareccy muzycy zaprezentują mieszkańcom Warki, okolic, a także wszystkim przybyłym sympatykom Orkiestry najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. W repertuarze, który będziemy mogli usłyszeć podczas wydarzenia znajdą się m.in.: „Wśród nocnej ciszy”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Lulajże Jezuniu”, „Dzień jeden w roku”, „Feliz Navidad”, „White Christmas” czy coroczny radiowy „hymn” świąt – „Last Christmas”.

  W okresie świątecznym pamiętajmy o pięknej polskiej tradycji kolędowania. Świetną okazją do tego będzie właśnie koncert Orkiestry Moderato 6 stycznia.

  Serdecznie zapraszamy, bezpłatne zaproszenia można odebrać w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” w godzinach pracy. Liczba miejsc ograniczona ze względu na lokalizację koncertu – salę imprez CeSiR.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE