Więcej
  Strona głównaBlogiTrener KS-u Warka zapowiada kadrowe niespodzianki

  Trener KS-u Warka zapowiada kadrowe niespodzianki

  Piłkarze KS-u Warka w rundzie jesiennej starali się, jak mogli, żeby osiągnąć korzystny wynik. Już 15 stycznia początek przygotowań do drugiej części sezonu. Jedno jest pewne, piłkarskie zmagania zapowiadają się bardzo ciekawie.

  Liczą się w walce o awans

  W rundzie jesiennej KS Warka zajął w ligowej tabeli czwartą pozycję. Zdobył 29 punktów. Dziewięć razy wygrał, dwa razy zremisował i trzy razy przegrał. Niestety do skutku nie doszedł pojedynek z Jodłą Jedlnia – Letnisko. Nie ma wątpliwości, zespół z Warki jest na najlepszej drodze, żeby osiągnąć upragniony sukces. Z postawy swojej drużyny bardzo zadowolony jest szkoleniowiec KS-u Warka, Paweł Bylak. – Jestem bardzo zadowolony zwłaszcza dlatego, że zajęliśmy dosyć dobre miejsce w ligowej tabeli. Na pewno będziemy się liczyć w walce o awans na wyższy szczebel rozgrywkowy. Przypominam, że przed nami jeszcze zaległy pojedynek z Jodłą – podkreśla Bylak.

  Kadrowe niespodzianki

  Szkoleniowiec nie kryje, że w drużynie zajdą zmiany. – Chcemy dokonać małych korekt w składzie. Mamy w zanadrzu kilka kadrowych niespodzianek. Dołożymy wszelkich starań, żeby jeszcze poprawić nasz ligowy wynik – zapowiada Bylak. Już  15 stycznia początek okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Nasz rozmówca wybiega myślami w przyszłość. – Chcemy wygrać już pierwszy wiosenny pojedynek i dopisać na swoje konto trzy punkty. Ważne będą mecze z zespołami, które będą się bronić przed spadkiem. Z nim jest bardzo ciężka rywalizacja, ponieważ walka o utrzymanie determinuje ich do wzmożonego wysiłku – kończy opiekun KS-u Warka.

  MARCIN KAŹMIERSKI

   

   

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE