Więcej
  Strona głównaBlogi"Czy wiesz, że...?" To będą super ferie w Warce!

  „Czy wiesz, że…?” To będą super ferie w Warce!

  Ferie zimowe coraz bliżej! Podobnie jak w poprzednich latach inicjatywę organizacji czasu wolnego dzieci spędzających „zimę” w Warce przejmą lokalne instytucje: Dworek na Długiej, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego oraz Centrum Sportu i Rekreacji, przy wsparciu Ośrodka Pomocy Społecznej w Warce.

  W tym roku przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Na dzieci czekać będzie moc wrażeń, atrakcji, odkryć i wycieczek. Każdy dzień zajęć będzie rozpoczynał się pytaniem „Czy wiesz, że…?”, przynosząc wiele informacji i działań z zakresu różnych dziedzin sztuki: plastyki, malarstwa, muzyki, teatru, historii. Nie zabraknie również chemicznych eksperymentów, beztroskich zabaw, a nawet przygotowań do kosmicznej wyprawy. Zapewniamy, że z nami nikt nie będzie się nudził!

  Do udziału w specjalnych zajęciach i warsztatach zapraszamy dzieci z roczników 2013-2017. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 12:00 (Dworek na Długiej, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego). Dzieci należy przyprowadzać do instytucji, w których danego dnia odbywają się zajęcia.

  Warunkiem uczestnictwa dzieci w zajęciach jest wypełnienie przez rodzica deklaracji, która wraz z regulaminem dostępna będzie na stronie www.dworek.warka.pl/ferie2024 oraz w instytucjach prowadzących zajęcia.

  UWAGA! Uczestnictwo w zajęciach musi zostać poprzedzone zapisem. Zapisy na zajęcia będą w formie telefonicznej pod nr telefonu 793–800–142. Zapisy na pierwszy tydzień zajęć oraz na pierwszą wycieczkę ruszają we wtorek 9 stycznia od godz. 10:00, zapisy na drugi tydzień zajęć oraz na drugą wycieczkę ruszają we wtorek 16 stycznia od godz. 10:00.

  Do Centrum Sportu i Rekreacji zapraszamy na zajęcia sportowe od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 15:30.

  Obowiązkowe jest obuwie zmienne, wygodne ubranie i dobry humor!

  Serdecznie zapraszamy!

  Organizatorzy i partnerzy:

  • Urząd Miejski w Warce
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”
  • Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
  • Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce
  • Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Warce
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Warce

  REGULAMIN FERII W WARCE 2024

  Deklaracja uczestnictwa w feriach DO POBRANIA lub do odbioru w Instytucjach.

  Zgoda na wyjazd do KINA w Białobrzeskim Centrum Kultury Białe Brzegi 

  Zgoda na wyjazd do Teatru Lalek Guliwer w Warszawie

   

   

   

   

   

   

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE