Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRUlepszamy infrastrukturę CeSiR

  Ulepszamy infrastrukturę CeSiR

  Centrum Sportu i Rekreacji w Warce uzyskało dofinansowanie ze środków PFRON w ramach programu ,,Dostępna przestrzeń publiczna” projektu pod nazwą: ,,Likwidacja barier architektonicznych i informacyjno–komunikacyjnych”.

  Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 81 000,00 złotych. PFRON dofinansuję realizację projektu do łącznej wysokości 64 800,00 złotych.

  W ramach dostępności architektonicznej wymienione zostaną drzwi wejściowe do budynku CeSiR na automatyczne rozsuwane w ilości 2 sztuk.

  W ramach dostępności informacyjno – komunikacyjnej zakupione zostaną systemy wspomagania słuchu z pętlą indukcyjną, dotykowy plan obiektu, tablica informacyjna zapisana alfabetem Braille’a oraz tabliczki tyflograficzne na drzwi wewnątrz budynków.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE