Strona głównaInstytucjeCeSiRKS Pułaski Warka (II liga) pokonał Legię Warszawa

KS Pułaski Warka (II liga) pokonał Legię Warszawa

KS PUŁASKI WARKA odnosi zwycięstwo nad LEGIĄ WARSZAWA 72 : 55. Jest to ich pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach II ligi koszykówki mężczyzn i pierwsze na własnym parkiecie. Koszykarze z Warki już od pierwszych minut dominowali na boisku. Po pierwszej kwarcie prowadzili 10 punktami i prowadzenia nie oddali w kolejnych częściach meczu. Dobra gra Pułaskiego odzwierciedliła się w wyniku, Pułaski zwyciężył różnica 17 punktów, co cieszyło licznie przybyłych kibiców.
    KS PUŁASKI WARKA – LEGIA WARSZAWA (72:55)
    KS PUŁASKI WARKA: Przyborowski 17, Piros 14, Piątek 12, Mieczkowski 11, Adamczyk 11, Kapturski 5, Mordel 2, Gazarkiewicz, Makowski, Wawszczyk