Gala Lokalnego Funduszu Stypendialnego

Gala Lokalnego Funduszu Stypendialnego

15 października 2015 roku odbyła się Gala Inauguracyjna Lokalnego Funduszu Stypendialnego. To już po raz piąty Stowarzyszenie W.A.R.K.A. we współpracy z lokalnymi Partnerami przyznało stypendia dla młodych zdolnych w gminie Warka. Od 2011 roku przyznano już 129 stypendiów, na łączną kwotę 176.000 zł.

Celem uroczystości było oficjalne wręczenie umów i certyfikatów stypendialnych. W tej niezwykłej chwili nowym Stypendystom towarzyszyli rodzice oraz zaproszeni na tę uroczystość goście. Wśród nich byli: dyrektorzy szkół objętych programem: z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce – Bożena Sobieraj i Dorota Migdalska–Drabik, z Publicznego Gimnazjum im. Ks. Pawła Heintscha w Dębnowoli – Maciej Lidak, z Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego w Warce – Wiesława Zielonka oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1PLM „Warszawa” w Warce – Dorota Kreczmańska; Radni Rady Miejskiej w Warce: Wiceprzewodniczący – Zofia Pawelec i Szymon Cieślak, Jerzy Kołodziejski, Grzegorz Paczkowski oraz przedstawiciel Partnera Biznesowego – Tomasz Matysek z firmy DWM Market. Uroczystość poprowadził wieloletni społeczny prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. Andrzej Zaręba.

Gala odbyła się w gościnnym Zajeździe na Winiarach, który od samego początku istnienia funduszu wspiera organizację imprezy przez użyczenie Sali i przygotowanie smacznego poczęstunku.

Młodzież odebrała certyfikaty z rąk dyrekcji i radnych. Oto lista Stypendystów edycji 2015/2016:

 1. Piotr Czapliński
 2. Dominika Szczepańska
 3. Agata Kowalczyk
 4. Natalia Winiarek
 5. Aleksandra Dąbrówka
 6. Aleksandra Cichońska
 7. Agata Adamczyk
 8. Krystian Chojnacki
 9. Kamila Kata
 10. Katarzyna Kociszewska
 11. Marika Kwiatkowska
 12. Żaneta Górecka
 13. Monika Mulik
 14. Maja Cieślińska
 15. Zuzanna Bagnicka
 16. Kamila Gwardys
 17. Patrycja Olędzka
 18. Eliza Wargala
 19. Andrea Czasak
 20. Michał Michałowski
 21. Natalia Kwiatkowska
 22. Aurelia Kalbarczyk
 23. Natalia Dąbrowska

Zebrani na uroczystości mogli zapoznać się z wybranymi talentami Stypendystów, którzy zaprezentowali m.in. śpiew, recytację, wiersze, zdjęcia, rysunki, szkice i własnoręcznie wykonane zaproszenia.

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, instytucjom i firmom, które przyczyniają się do rozwoju Lokalnego Funduszu Stypendialnego W.A.R.K.A.

Lokalny Fundusz Stypendialny W.A.R.K.A. realizowany jest przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. przy wsparciu finansowym Fundacji Stefana BatoregoGminy Warkalokalnych firm (wymienionych poniżej) i osób indywidualnych w tym osób przekazujących 1% podatku.

Projekt wspierają Partnerzy: Dworek na Długiej, szkoły gimnazjalne (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce i Publiczne Gimnazjum im. Ks. Pawła Heintscha w Dębnowoli) i ponadgimnazjalne (Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Wysockiego w Warce,Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1 PLM „Warszawa” i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi) z Gminy Warka.

 Partnerzy Biznesowi LFS 2015/2016:

 1. DWM Market
 2. NOWOCIEL – Hurtownia Artykułów Spożywczych i Przemysłowych
 3. DELIX s.c. – Mirosław Majewski
 4. DELTIMA Sp. z o.o.
 5. ZARĘBA Andrzej – Radny Powiatu Grójeckiego
 6. DOBRZYŃSKI Maciej – Radny Powiatu Grójeckiego
 7. Radni Rady Miejskiej w Warce wraz z Zarządem Gminy
 8. Bank BGŻ BNP Paribas S.A. – Oddział w Warce
 9. POMIAN Jan i Elżbieta
 10. Zajazd na Winiarach
 11. Black Red White – Salon Partnerski w Warce
 12. CENDROMET – Bogusław Cendrowicz
 13. Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Sp. z o.o.
 14. AGRO-KONARY
 15. CENDEX – Radosław Cendrowicz

Partnerzy LFS 2015-2016 zm2

Udostępnij:
← Uwiecznij "Obrazy naszych czasów" - konkurs fotograficzny Konkurs Plastyczny "Wszystko dla Ojczyzny - nic dla mnie" →

Dodaj komentarz