Spotkanie z Kazimierzem Kochańskim w CEM

Spotkanie z Kazimierzem Kochańskim w CEM

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Kazimierzem Kochańskim – poetą, nauczycielem, członkiem Związku Literatów Polskich, mieszkańcem Grójca.
Dotychczas ukazały się jego zbiory wierszy: Konfesje, Kroki, Krecha, wybór wierszy Kolekta, także zbiory fraszek Karambol, Kipiel, Kakofonia. W 2015 roku wydał tom retrospektywny pt. Kulminacje. Pisze teksty piosenek i pastorałek; płyty „The drift like that” (10), „Live in concert 2010” (5), „Gdy ziemię cichym snem” (2). Ostatnio nagrał kilka ważnych piosenek z Piotrem Pawłem Kowalickim, m.in. piosenkę dla Polonii „Kochanie, ja wracam”.
W 1981 roku założył Klub Miłośników Literatury i Sztuki, mający status stowarzyszenia. Działa społecznie w dziedzinie kultury. Współpracuje ze środowiskami twórczymi na terenie całego kraju. Zaangażowany jest we wspieraniu twórców Ziemi Łochowskiej. Bywa, że uczestniczy jako juror w konkursach organizowanych przez lokalne instytucje kulturalne. Osobiście prezentuje swoją twórczość z nieodłączną gitarą akustyczną. Gra na skrzypcach i instrumentach klawiszowych. W 2015 roku ukazał się jego najnowszy tomik aforyzmów pt. Kartkując.

Spotkanie będzie poświęcone najnowszemu zbiorowi aforyzmów pt. „Kartkując”
Sala Centrum Edukacyjno-Muzealnego, wstęp wolny, godz. 18.00.
Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij:
← Ostrołęka zaszachowała wszystkich Kampania sprawozdawczo-wyborcza w OSP gminy Warka →

Dodaj komentarz