Stypendium firmy Donimet

Stypendium firmy Donimet

23 czerwca, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, przedstawiciel firmy DONIMET wręczył najlepszym absolwentom szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych Stypendia Naukowe firmy DONIMET.

Nagrody z rąk pana Roberta Donicy otrzymały: Aleksandra Popielska, absolwentka Publicznego Gimnazjum  w Warce (średnia ocen 5,78) oraz Magdalena Górniewicz z Liceum Ogólnokształcącego  w Warce (średnia ocen 5,0588).

Była to już 10 edycja programu stypendialnego. Firma Donimet jest znana ze swojego społecznego zaangażowania, od wielu lat wspierając liczne inicjatywy w środowisku lokalnym.

Od 2007 roku Donimet przyznaje Stypendium Naukowe dla najlepszych absolwentów wareckich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W corocznych edycjach programu udzieliliśmy wsparcia już kilkudziesięciu młodym ludziom. Nasi stypendyści osiągają doskonałe wyniki w nauce także na kolejnych etapach edukacji, co ugruntowuje nasze przekonanie o słuszności podejmowanych działań i jest zachętą do kontynuowania programu. Wiemy, jak duży potencjał drzemie w młodych ludziach – pełnych pasji, ambitnych i kreatywnych. Towarzyszy nam świadomość, że z różnych względów, nie zawsze mają szansę na rozwijanie skrzydeł. Zależy nam bardzo, aby nasze stypendia finansowe dotarły do osób najzdolniejszych, mających twórczy potencjał. Chcemy wspierać osoby, które mają wizję swojej przyszłości i chcą rozwijać swoje zainteresowania. Mam nadzieję, że to pozwoli najlepszym uwolnić drzemiącą w nich energię. Stypendium naszej firmy ma być nagrodą i zachętą do dalszej pracy – podkreśla Robert Donica.

Laureatom gratulujemy i zapraszamy do kolejnej, jedenastej już edycji Programu Stypendialnego Firmy Donimet.

Redakcja

Udostępnij:
← Nowe wyposażenie muzeum! Nie byle co popłynęło Pilicą! →

Dodaj komentarz