Modernizacja drogi wojewódzkiej 731

Modernizacja drogi wojewódzkiej 731

Dobra współpraca samorządu gminy Warka z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i MZDW zaowocowała kolejnymi inwestycjami na drogach wojewódzkich w gminie Warka.

Obecnie,  na drodze wojewódzkiej nr 731: Potycz – Warka – Falęcice – Białobrzegi w miejscowości Magierowa Wola wykonywany jest remont nawierzchni jezdni wraz z wykonaniem poboczy. Inwestorem jest MZDW, roboty realizowane są na odcinku ok. 1100 mb przez firmę „PHU” TOWEMO. Wartość umowna wykonywanych robót opiewa na kwotę 1 072 256,63 złotych brutto z terminem realizacji do 05.09.2017 r. Zakres robót obejmuje poza remontem nawierzchni jezdni wykonanie poboczy o nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, renowację odwodnienia, remont zjazdów z drogi wojewódzkiej oraz remont nawierzchni zatoki autobusowej i zatoki postojowej.

Ponadto Gmina Warka w porozumieniu z MZDW opracuje dokumentację techniczną na budowę chodników do przystanków autobusowych w miejscowości Magierowa Wola i Konary.

Urząd Gminy

Udostępnij:
← Budowa kolejnej atrakcji przyrodniczo-turystycznej zbliża się do końca!   Przepyszne "Jabłko na Widelcu 11"... coś na zimne wieczory... →

Dodaj komentarz