Wareccy siatkarze w dobrej formie!

Wareccy siatkarze w dobrej formie!

WTS Warka po krótkiej wakacyjnej przerwie rozpoczął przygotowania do nowego sezonu siatkarskiego. W ramach przygotowań klub rozegrał wewnętrzny turniej Siatkówki Plażowej o tytuł „Króla Plaży 2018”.

WTS Klondaik Warka w okresie wakacyjnym prężnie szlifuje formę do zbliżającego się halowego sezonu 2018/2019 IV ligi MWZPS. Zawodnicy już od połowy lipca trenują 3 razy w tygodniu doskonaląc motorykę i umiejętności techniczne. Aktualnie w treningach uczestniczy 14 zawodników. Dla urozmaicenia intensywnego treningu, klub zorganizował dla swoich podopiecznych wewnętrzny turniej o tytuł „Króla Plaży 2018”. W wakacyjnej plażowej scenerii na terenie wareckiej stanicy zawodnicy WTS’u sprawdzili swoją formę w bezpośrednich pojedynkach.

Najlepszym okazał się Radosław Gawroński, który zwyciężył całą rywalizację. Tuż za nim uplasował się Aleksander Stefaniak, dalej Mateusz Mycek i Igor Grzegorek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomami, a zwycięzca pucharem ufundowanym przez CeSiR Warka. Inicjatorem turnieju był trener Andrzej Warda, który od wielu lat zaszczepia w młodych pokoleniach pasję do siatkówki i nie pozwala by warecka drużyna znikła z siatkówkowej mapy Polski. Mamy nadzieję, że solidne przedsezonowe przygotowania zaowocują dobrymi ligowymi występami.

CeSiR Warka

Udostępnij:
← II Zjazd Sieci Aktywnych Seniorów Zapraszamy na Jesienne Biegi Przełajowe! →

Dodaj komentarz