Świąteczna integracja seniorów i dzieci

Świąteczna integracja seniorów i dzieci

Tradycją stały się świąteczne wyjazdy integracyjne studentów UTW i dzieci ze Świetlicy Opiekuńczo – Wychowawczej działających przy CeSiR w Warce. Tym razem grupy wybrały się do Warszawy do kina i Królewskiego Ogrodu Światła.

Sekcje najmłodszych i najstarszych, działające w wareckim Centrum Sportu i Rekreacji po dotarciu do warszawskiego centrum na Sadybie w pierwszej kolejności skorzystały z propozycji kina. Dzieci spośród bogatego repertuaru wybrały film „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. W tym samym czasie grupa seniorów wybrała się na film „Bohemian Rhapsody” − amerykańsko-brytyjski film biograficzny w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię rockowego zespołu Queen.

Kolejnym punktem wycieczki był Wilanów. Co roku oglądamy tam nowe dekoracje i inne atrakcje. Królewski Ogród Światła po raz kolejny zachwycił swoją oryginalnością, a nowy pokaz świetlno-muzyczny, który oglądaliśmy z wysokości tarasu górnego był pięknym przeżyciem. Na zakończenie spaceru wśród świetlnych ozdób zobaczyliśmy jeszcze niepowtarzalny pokaz na fasadzie pałacu w którym uczestniczyły całe rodziny. Na tym nasza wycieczka dobiegła końca. Wjeżdżając do Warki powitały nas świątecznie rozświetlone ulice naszego kochanego miasta.

UTW

Udostępnij:
← Mieszkańcy Warki wspólnie powitali Nowy Rok! Warsztaty samoobrony w CeSiR →

Dodaj komentarz