Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

Przed nami XIX edycja ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka. W Warce po raz czwarty, lokalni bohaterowie, tworzący drużynę wolontariuszy, będą docierać do potrzebujących rodzin. Dzięki wsparciu szlachetnych serc osoby, które walczą z trudną sytuacją życiową, dostaną szansę na to, aby polepszyć swój byt. Wolontariusze początkowo przechodzą szkolenie, które przygotowuje ich do tej niezwykle ważnej roli. To oni po spotkaniach z rodzinami, decydują o włączeniu ich do projektu, a następnie współpracują z Darczyńcami, aby przygotowywana paczka odpowiadała na rzeczywiste potrzeby tych, którzy ją otrzymują. Poszukiwane są osoby pełnoletnie, odpowiedzialne, pragnące realnie zmieniać swoje otoczenie oraz czerpiące radość z bezinteresownego pomagania.

Podejmij wyzwanie i dołącz do wareckiej Drużyny SuperW. To niepowtarzalna szansa na rozwój, zdobycie nowych przyjaźni oraz niesamowite wspomnienia. Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki i pomagaj tym, którzy stracili nadzieję oraz czują się opuszczeni i nieważni. Pomóż im przywrócić wiarę w poprawę swojego losu. Dzięki Tobie na ich twarzach może znów zagościć uśmiech. 

Nie czekaj dłużej, już dziś wejdź na stronę www.superw.pl i wyślij swoje zgłoszenie. Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodatkowe informacje odnośnie projektu możesz uzyskać od lidera rejonu Iwony Troc poprzez kontakt mailowy – iwona.troc@gmail.com

Fot. archiwum prywatne

Szlachetna Paczka Warka

Udostępnij:
← Podsumowanie sezonu w drużynach młodzieżowych KS WARKA Powstaje wiejska świetlica w Woli Palczewskiej →

Dodaj komentarz