Prima Auto Warka mistrzem Wareckiej Ligi Halowej!

Prima Auto Warka mistrzem Wareckiej Ligi Halowej!

Stało się! Po 132 meczach, 22 kolejkach wyłoniliśmy zwycięzcę w tegorocznym sezonie Wareckiej Ligi Halowej. Triumfatorem jest PRIMA AUTO WARKA!

W tegorocznej edycji Wareckiej Ligi Halowej wzięło udział 12 amatorskich zespołów, które co tydzień od października, w niedzielne popołudnia rywalizowały w hali Centrum Sportu I Rekreacji o mistrzostwo Warki.

9 lutego rozegraliśmy dwie, już ostatnie kolejki w tegorocznym sezonie. Niedzielne zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku Weteranów z Nankatsu, który zakończył się wynikiem 3:0. W kolejnym meczu Prima Auto Warka pokonała Uśmiech nad Pilicą 3:0 a RKS CCS – Weteranów 4:1. Następnie Prima Auto zwyciężyła z Nankatsu 9:0 i tym samym przypieczętowała zwycięstwo w lidze. Pozostałe zespoły wciąż walczyły o jak najlepszą lokatę. Kolejny mecz to zacięty pojedynek Victorii i Uśmiechu nad Pilicą, który zakończył się 1:0 dla Victorii. RKS CCS uległ 2:5 Gizie Racing, a Victoria 1:6 Top Marketowi. Następnie Giza Racing pokusiła się o niespodziankę i pokonała Kajaki Team24 3:1, a ABC Team bez większych problemów ograła Deso Junior 4:1. W pojedynku Top Marketu z Orłami Kojota zwycięską ręką wyszli Ci pierwsi pokonując przeciwników 3:1. W przedostatnim spotkaniu Team Kajaki24 zwyciężył z Deso Junior 14:3, a w ostatnim ligowym meczu ABC Team – Orły Kojota 1:0.

Tym samym zakończyliśmy rozgrywki ligowe WLH. Po 132 meczach z dorobkiem 55 pkt. triumfowała PRIMA AUTO WARKA. Drugie miejsce zajął TOP Market (54 pkt.), a trzecie – TEAM KAJAKI24 (50 pkt.). Kolejne miejsce to Uśmiech nad Pilicą (40 pkt.), Giza Racing (38pkt.), Victoria (35 pkt.), ABC Team (33 pkt.), Orły Kojota (32 pkt), Deso Junior (26 pkt), Weterani (7 pkt.), RKS CCS (6 pkt.), Nankatsu (6 pkt.) Najlepszym Bramkarzem został Bartosz Putkiewicz z Top Market, który stracił w całej lidze zaledwie 19 bramek. Tytuł Króla Strzelców zdobył Dominik Madej (Team Kajaki24), który zgromadził 30 bramek na swoim koncie. Najlepszym zawodnikiem Ligi wybrano Bartłomieja Janochę (Prima Auto Warka), a drużyną Fair Play został RKS CCS.

Gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim drużynom za walkę i sportowe zaangażowanie na boisku.

Choć kończymy przygodę z WLH i na kolejny sezon przyjdzie nam poczekać do jesieni, to już 1 marca dla najlepszej ósemki tegorocznych rozgrywek odbędzie się turniej o SUPERPUCHAR LIGI!

Serdecznie zapraszamy !

Udostępnij:
← KS Warka pokonał Mogielankę Mogielnica Młodzi piłkarze z Warki ponownie na podium! →

Dodaj komentarz