Dworkowa fala na koncercie Papa D

Dworkowa fala na koncercie Papa D

7 sierpnia 2013 roku dzieci  uczestniczące w Lecie w Dworku na Długiej odwiedziły Grójec. Tym razem postanowiliśmy spojrzeć inaczej na nasz  Powiat.

Dzieci zobaczyły gdzie znajduje się: Starostwo, Ratusz, dwa grójeckie kościoły, pomniki: Piotra Skargi, Gloria Victis, Józefa Piłsudskiego, i płyty upamiętniające  wydarzenia  z Katynia, Smoleńska i Gibraltaru. Ponieważ było bardzo gorąco wszyscy schłodziliśmy się delikatnie wodą z  fontanny na rynku. Nie mogliśmy się zmoczyć całkowicie jak to robiły grójeckie dzieci ponieważ przed nami był jeszcze najważniejszy punkt programu – Koncert zespołu Papa D- lub Papa Dance , jak kto woli. Przy utworach takich jak: „ Pocztówka z wakacji”, „Nietykalni”, „Kamikadze wróć”, „Nasz Disnayland”, ”Maxi singiel”, ”Monaliza”, „Czarny śnieg”, „Naj story”, „Sunshine reage” czy  „Tora,Tora” wszyscy widzowie w Sali GOKu bawili się śpiewając i klaszcząc razem z wykonawcami. Dworkowe dzieci tworzyły nawet falę. Po koncercie odbyło się spotkanie dworkowych dzieci z wokalistą zespołu Pawłem Stasiakiem, który rozdał wszystkim imienne autografy oraz przekazał pocztówkowe pozdrowienia dla wszystkich uczestników Lata w Dworku. Wspólne zdjęcie z zespołem  dopełniło radości.

Niespodziewanie spadł, oczekiwany przez wszystkich, deszcz i zrobiło się lekko, zarówno za sprawą deszczu jak i muzyki zespołu Papa D.

Zdjęcia zobacz TU!

Udostępnij:
← "Kudłaty" zagra na Przystani Warczanin w finale festiwalu „W drodze...” →

Dodaj komentarz