Więcej
  Strona głównaBlogiWarka24.pl w nowej odsłonie

  Warka24.pl w nowej odsłonie

  Witajcie na nowej odsłonie portalu warka24.pl. Druga wersja serwisu oparta została o prostszy w obsłudze system oraz wiele nowości, które Was zaciekawią i mamy nadzieję przypadną do gustu; m.in. wprowadziliśmy Twittera (tzw. Mikroblog), który pozwoli nam dzielić się z Wami jeszcze szybciej informacjami.

  Odświeżyliśmy wizualnie stronę, mamy nowe logo portalu, które przeszło stosowny lifting. Stało się lekkie, delikatne i zarazem nowoczesne. Ponadto zaprojektowaliśmy nową strukturę strony z prostym podziałem tematycznym i informacjami praktycznymi w górnym menu (m.in. dla turysty, dla mieszkańca).

  Z nowości chcemy wprowadzić Blogi tematyczne. Prowadzimy rozmowy z Warczanami chętnymi do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, swoją wiedzą, doświadczeniem – wszystko oczywiście będzie toczyło się wokół Warki. Możemy uchylić rąbek tajemnicy i zdradzić, iż będą to niespodziewani autorzy.

  Liczymy na szeroką współpracę z mieszkańcami Warki. To portal dla Was, wasze sugestie, uwagi, komentarze będą dla nas bardzo cenne. Cały czas zapraszamy do wspólnego działania, zaangażowania, czekamy na wasze maile z pomysłami na artykuły, na newsy, zdjęcia pod adresem: kontakt@warka24.pl

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE