12.8 C
Warka
piątek, 2 czerwca, 2023
Więcej

  Wielkie kinowe hity w Warce

  W najbliższą środę 7 maja w sali OSP będzie można obejrzeć wielkie filmowe produkcje – „Noe: wybrany przez Boga”, „Niesamowity Spider-Man 2” w systemie 3D i „Kamienie na szaniec”. Wszystko za sprawą współpracy Kina Orange z „Dworkiem na Długiej” i warecką OSP.

  Pokazy otwarte:

  • 14:30 – Kamienie na szaniec – bilety 12zł
  • 17:00 – Noe: wybrany przez Boga (2D dubbing) – bilety 12zł
  • 19:45 – Niesamowity Spider-Man 2 (3D dubbing) – bilety 15zł

  Bilety można nabyć on line na www.kinoorange.pl/kup_bilet.php

  Rezerwacja na seanse 14:30, 17:00 i 19:45 (+22 357 85 00) – zarezerwowany bilet należy wykupić w OSP w dniu seansu najpóźniej 30 min. przed pokazem.

  Promocja dla klientów sieci ORANGE – 2 bilety w cenie 1 (tylko 7.05, nie później niż 30 min. przed pokazem)

  Zapraszamy do Warki do Kina Orange!

   

  Opisy filmów:

  „Noe: wybrany przez Boga” (2D dubbing)

  Dramat / biblijny

  Cena biletu: 12 zł normalny, 10 zł grupowy

  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=ex9vpsZTe6s

  Opis: Wielka historia. Wielkie filmowe widowisko… Epicka i spektakularna adaptacja jednej z najważniejszych historii opisanych w Biblii. Zrealizowana przez reżysera i wizjonera Darrena Aronofsky’ego – twórcy m.in. „Czarnego łabędzia”, „Zapaśnika”, „Requiem dla snu” czy „Pi”. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Russell Crowe, Jennifer Connelly, Anthony Hopkins i Emma Watson. Darren Aronofsky tworzy własną wizję biblijnej historii o Arce Noego. Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Rządzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel, pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameh (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi – destrukcji wszelkiego istnienia. Stopniowo zdaje sobie sprawę, że to wiadomość wysyłana mu przez samego Stwórcę, który postanowił oczyścić świat ze zła. Noe otrzymuje ostatnią szansę ocalenia życia na Ziemi…

  Noe - plakat polski NET

   

  „Kamienie na szaniec”

  Dramat / wojenny / ekranizacja

  Cena biletu: 12 zł normalny

  Zwiastun: http://youtu.be/_rQ4lk279a4 oraz singiel Dawida Podsiadło reklamujący film: http://www.youtube.com/watch?v=8w600YIpkoY

  Opis: Rudy. Zośka. Alek. Bohaterowie Szarych Szeregów. Opowieść o młodości, miłości i przyjaźni. O bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą. Byli młodzi, spragnieni życia. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pewnego dnia obudzili się w świecie, w którym nie było już miejsca na marzenia. Stanęli przed wyborem: pochylić pokornie głowy albo zaryzykować własne życie. Nie mieli doświadczenia ani broni, ale znaleźli w sobie odwagę i siłę, by sprzeciwić się hitlerowskiej machinie. Wierzyli w przyjaźń, wolność, w Polskę. Mieli ideały. Weszli na drogę, z której nie było odwrotu. Byli jak kamienie rzucane na szaniec…

  W rolach głównych utalentowani młodzi aktorzy, których nazwiska już wkrótce znać będzie cała Polska: Tomasz Ziętek, Marcel Sabat, Kamil Szeptycki. Obok nich uznane gwiazdy: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Olgierd Łukaszewicz, Marian Dziędziel.

  Kamienie na szaniec

   

  „Niesamowity Spider-Man 2” (3D dubbing)

  Akcja / science-fiction

  Cena biletu: 15 zł normalny

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=L7e8zg5x06k

  Opis: Od zawsze było jasne, że najpoważniejszym problemem, jakiemu musiał stawić czoła Spider-Man był konflikt z samym sobą: zmagania między codziennością Petera Parkera i niezwykłymi obowiązkami Spider-Mana. Jednak w filmie Niesamowity Spider-Man 2, Peter Parker odkrywa, że najważniejsza z bitew jest jeszcze przed nim. Wspaniale jest być Spider-Manem (Andrew Garfield). Dla Petera Parkera nie ma niczego lepszego od kołysania się  między wieżowcami, bycia bohaterem i spędzania czasu z Gwen (Emma Stone). Jednak za bycie Spider-Manem trzeba zapłacić wysoką cenę: tylko on jest bowiem w stanie ochronić nowojorczyków przed złoczyńcami zagrażającymi miastu. Wraz z pojawieniem się Electro (Jamie Foxx), Peter musi stawić czoła przeciwnikowi dużo potężniejszemu niż on sam. Kiedy do miasta powraca jego stary przyjaciel, Harry Osborn (Dane DeHaan), Peter w końcu zdaje sobie sprawę, że wszyscy jego wrogowie mają ze sobą coś wspólnego: Oscorp.

  TASM 2 B1 PL NET

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE