Więcej
    Strona głównaSportBieganieRekordowe Grand Prix Warki

Rekordowe Grand Prix Warki

Drugi bieg I Grand Prix Warki za nami. 15 czerwca wystartowało 66 biegaczy, 50 uczniów i 20 kijkarzy. Poprawiony został rekord trasy.

W kat. open zwycięzcą został Marcin Bielski z czasem 24.22,38; drugie miejsce – Arkadiusz Rudnicki 24.27,86; trzecie miejsce – Chojnacki Dominik z czasem 24.46,26. W kat. kobiet zwyciężyła Marta Mikołajczyk  z wynikiem 28.12,82; druga była Ania Cieślik – 30.29,54 i trzecie miejsce Dorota Kurman – 31.50,76.

Średni czas pokonania 1 kilometra uzyskany przez zwycięzcę wyniósł 3:52 min/km. Średnie tempo najszybszej kobiety wyniosło 4:29 min/km. Po dwóch biegach w klasyfikacji generalnej, prowadzi Marcin Bielski (151 pkt.) przed Arkadiuszem Rudnickim (143 pkt.) oraz Dariuszem Bobrowskim (129 pkt.). Wśród kobiet prowadzi Marta Mikołajczyk (121 pkt.), przed Anną Cieślik (53 pkt.) oraz Dorotą Kurman (39 pkt.).

Kolejna edycja – 7 września 2014.

Zobacz wyniki 2 biegu Grand Prix Warki:

Bieg 01 Bieg 02

Zobacz galerię zdjęć z FB

Zobacz film z biegu nagrany z drona

Bieg zorganizowany został przez Klub Sportowy START Pułaski Warka w ramach projektu „Sprawdź swoją formę” realizowanego w ramach Programu „Działaj Lokalnie VIII” Stowarzyszenia W.A.R.K.A., Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Partnerzy Samorządowi “Działaj Lokalnie”:

• Powiat Grójecki,
    • Gmina Warka,
    • Gminna Jednostka Kultury “Dworek na Długiej” w Warce.

Biznesowi Partnerzy Strategiczni “Działaj Lokalnie”:

• Trans-Med – Dariusz Witkowski,
    • Prima 2000,
    • Prima Sp. z o.o.,
    Redakcja Warka24.pl
    Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!