Więcej
  Strona głównaWiadomościPiekielna kuchnia pomyślała o ubogich

  Piekielna kuchnia pomyślała o ubogich

  W dniu 22 grudnia „Piekielna Kuchnia” zaprasza osoby bezdomne i ubogie na ciepły wigilijny posiłek. Jak zapewniają właściciele będą pierogi i barszcz czerwony. Zapytani przez nas skąd pomysł na taką akcję odpowiedzieli, że w Warce obserwują dużo ludzi na co dzień głodnych, których nie stać nawet na kromkę chleba i właśnie z myślą o nich ten gest.

  Sami nie zbiedniejemy jak jednego dnia przygotujemy posiłek za darmo, a tym sposobem pomożemy potrzebującym – dodają właściciele. Ten szlachetny gest zasługuje na wielką pochwałę, może jeszcze inne restauracje z Warki pójdą tym tropem? Byłoby pięknie.

  Jeśli znacie osoby bezdomne, ubogie, może przechodzicie obok nich to dajcie im znać o akcji i zaproście w imieniu organizatorów na posiłek do Piekielnej Kuchni na ul. Polną 29.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE