Więcej
  Strona głównaWiadomościZZO podsumowuje rok

  ZZO podsumowuje rok

  W miniony piątek (7 grudnia) w Centrum Konferencyjnym Browaru Warka odbyło się spotkanie podsumowujące całoroczną współpracę Zakładu Zaopatrzenia Ogrodniczego z grupami producenckimi.

  Zaproszonych gości powitała pani prezes ZZO – Danuta Sadowska, która przedstawiła wspólne osiągnięcia zakładu i producentów za rok ubiegły. Było się czym pochwalić: najprężniej działające grupy wykonały plan na poziomie nawet 280%.

  W dalszej części spotkania Piotr Szymczak przedstawił zmodyfikowaną ofertę ZZO w dziedzinie doradztwa sadowniczego (FruitAkademia), a część oficjalną zakończył wykład prof. Kazimierza Tomali na temat przechowywania owoców.

  Wydźwięk spotkania był jednoznaczny: warecki zakład nie zamierza spocząć na laurach i zamierza pozostać liderem wdrażaniach najnowocześniejszych technologii sadowniczych na swoim terenie. Życzymy sukcesów!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE