Więcej

  Ferie w Bibliotece

  Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Warce w ramach akcji „Zima w Warce” zorganizowała 8 lutego specjalne zajęcia. Na „pierwszy ogień” poszedł teatrzyk. Spektakl „Skradzione mądrości” w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Krakowa, to pełna humoru opowieść o tym, że każda przeczytana książka jest prawdziwą przygodą. Dzieci wspólnie z Sową, Czarodziejem i Biedronkiem Donkiem przeżywali różne emocje i zwroty akcji. Po spektaklu rozpoczął się cykl zajęć plastycznych. Ponieważ zabrakło śniegu za oknem wyczarowaliśmy bałwanka, korzystając z papieru, kredek i plasteliny. W związku z tym, że wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, uczestnicy przygotowali dla swoich najbliższych cudne serduszka. Z wielkim zaangażowaniem dzieciaki wycinały, kleiły, rysowały. Efekty ich pracy można zobaczyć na jednym ze zdjęć. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

  Koniec ferii zbliża się nieubłaganie… ostatnie dwa dni zajęć dla dzieci w ramach „Zimy w Warce” odbywają się w czwartek w Muzeum im. K. Pułaskiego a w piątek w „Dworku na Długiej” i w Centrum Sportu i Rekreacji. Więcej na www.ferie.warka.pl. Zapraszamy!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE