Więcej

  Co za SĘP

  Grójeckie kino zaprasza w ten weekend (25-27 stycznia) na nowy polski thriller SĘP w gwiazdorskiej obsadzie – Żebrowski, Małaszyński, Olbrychski, Seweryn, Przybylska, Fronczewski, Baka…

   

  W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

  25.01.2013 r. (piątek), godz. 20.00

  26.01.2013 r. (sobota), godz. 17.30 i 20.00

  27.01.2013 r. (niedziela), godz. 18.00

   

  bilety 2D: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Sep

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE