22.5 C
Warka
poniedziałek, 5 czerwca, 2023
Więcej

  Co za SĘP

  Grójeckie kino zaprasza w ten weekend (25-27 stycznia) na nowy polski thriller SĘP w gwiazdorskiej obsadzie – Żebrowski, Małaszyński, Olbrychski, Seweryn, Przybylska, Fronczewski, Baka…

   

  W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

  25.01.2013 r. (piątek), godz. 20.00

  26.01.2013 r. (sobota), godz. 17.30 i 20.00

  27.01.2013 r. (niedziela), godz. 18.00

   

  bilety 2D: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Sep

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE