Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRJarmark Śniadaniowy pełen magicznych sztuczek!

  Jarmark Śniadaniowy pełen magicznych sztuczek!

  Konrad Modzelewski – specjalista od rozbawiania dzieci! To kolejny gość wareckiego Jarmarku Śniadaniowego. Już 25 sierpnia o godzinie 11:30 i 12:30 wszyscy przybyli goście na wareckim rynku spodziewać się mogą brzuchów obolałych od śmiechu!

  Artysta mówi, że nie ma talentu do tego co robi… ale za tym talentem stoi ponad 2000 pokazów doświadczenia! Występował w telewizji, w samolotach, w Polsce i za granicą,
  a ostatnio nawet w czystych skarpetkach! W skład występu Konrada wchodzą liczne sztuki magiczne, między innymi:
  – chustka, co pojawia się i znika!
  – magiczna kula, co prawie lata!
  – sznurek co końce gubi!
  – najprawdziwsze Angry Birds… tylko że drewniane!
  – darcie serwetki, a ta znów jest cała!
  – magiczne pomidory!
  – I WIELE, WIELE WIĘCEJ!

  Show Konrada jest mocno interaktywne, jako że magik jest straszną fajtłapą, dzieci muszą ciągle mu pomagać. Czasem podpowiedzą co robi źle, czego nie zauważył, czy co tam upuścił. A czasem potrzebna jest i bardziej znaczna pomoc! Otóż do niektórych numerów prestidigidigi… magik potrzebuje asystentów wybieranych spośród publiczności!
  W programie nie zabraknie też pokazu żonglerki! Dzięki ogromnemu doświadczeniu Konrad zawsze dostosowuje program do wieku dzieci. Cel Konrada na to spotkanie jest prosty – dzieci nie mogą przestać się śmiać! Nowatorskie podejście, masa humoru i sztuczki magiczne, które czasem nawet się udają! To wszystko sprawi, że BĘDZIE TO NIEZAPOMNIANE WIDOWISKO! Nie przegap tej szansy – weź w nim udział!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE