13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDofinansowanie szkoleń komputerowych dla mieszkańców Gminy Warka

  Dofinansowanie szkoleń komputerowych dla mieszkańców Gminy Warka

  Gmina Warka złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w projekcie „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”. Środki jakimi dysponuje Grantodawca to prawie 8 mln złotych.

  W ramach projektu na terenie Gminy Warka zostaną przeprowadzone szkolenia dla osób 25+. Tematy będą dotyczyły praktycznego wykorzystania komputera oraz Internetu i będą obejmowały następujące moduły: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową”, „Rolnik w sieci”, „Kultura w sieci”. W ramach projektu zostanie także zakupiony sprzęt komputerowy, który trafi do szkół na terenie gminy.

  Urząd Miejski w Warce będzie informować o terminie naboru – stosowne informacje znajdą się na tablicy urzędu oraz na tablicach informacyjnych w sołectwach.

  Urząd Miejski w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE