1.4 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeAkcja ,,Podaruj dzieciom misia’’ w wareckim przedszkolu

  Akcja ,,Podaruj dzieciom misia’’ w wareckim przedszkolu

  W listopadzie Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce wzięło udział w akcji  charytatywnej ,,Podaruj dzieciom misia”.

  Akcja miała na celu zbieranie pluszaków dla małych pacjentów z radomskich szpitali. Dzieci wraz z rodzicami ochoczo włączyły się do akcji. Dzięki dobroci serca i zaangażowaniu udało się zebrać misie, które zostały przekazane dla dzieci przebywających na oddziale pediatrycznym Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w radomskim Józefowie. 6 grudnia misie sprawiły radość małym pacjentom. Chociaż na chwilę zapomniały o chorobie.

  Łącząc siły we wspólnym celu udało nam się sprawić radość nowym właścicielom pluszaków, ale przede wszystkim pomóc potrzebującym dzieciom. Pluszaki – słodziaki wniosły trochę radości i dodały dzieciom sił w walce z chorobą. Taka gotowość niesienia innym pomocy to bardzo cenna wartość człowieka. Pielęgnujmy to w naszych dzieciach.

  Izabela Cieślak – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE